Trzy filmy planetaryjne dostosowane do trzech różnych grup docelowych:

The Stellars

Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat

Premiera: Lipiec 2024

Dowiedz się więcej

Zaczarowany Globus

Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat

Już dostępne!

Dowiedz się więcej

Explore

Dla dzieci w wieku powyżej 8 lat i rodzin

Już dostępne!

Dowiedz się więcej

The Stellars

Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat

Premiera: Lipiec 2024

Zaczarowany Globus

Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat

Już dostępne!

Explore

Dla dzieci w wieku powyżej 8 lat i rodzin

Już dostępne!

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Witaj w Creative Planet

Creative Planet to studio produkcyjne, które specjalizuje się w tworzeniu immersyjnych pokazów fulldome oraz animacji VR. Jako jedni z pierwszych w Europie skupiliśmy się na produkcji filmów w technologii 360. Jesteśmy zdobywcami wielu nagród, stale się rozwijamy i bierzemy udział w licznych międzynarodowych projektach.

Jako zgrany zespół kreatywnych specjalistów, oferujemy szeroki zakres usług w obszarze produkcji pokazów fulldome oraz animacji VR.

The Stellars – Mission Green

Wyprodukowane przez Creative Planet w 2024 roku.
8K60FPS3D-StereoPlantsSpace explorationAliensPlanets

The Stellars to trzeci film naszego światowej sławy zespołu Creative Planet. Produkcja została starannie zaplanowana pod kątem dostępności dla najmłodszego widza w wieku od 3 do 8 lat. Temat „Czego rośliny potrzebują do życia?” został wybrany na podstawie międzynarodowych badań edukacyjnych. Konsultacje z naukowcami oraz psychologiem dziecięcym pomogły nam dopasować bohaterów, fabułę i emocjonalność do poziomu rozwoju dziecka na tym etapie.

Z dumą i radością przedstawiamy: The Stellars – Mission Green.

MAKSYMALNA ROZDZIELCZOŚĆ: fulldome 8K 60FPS 3D | AUDIO: 5.1, 2.0 | POCHODZENIE: Poland | GRUPA DOCELOWA: 3 – 8 years old | DŁUGOŚĆ: 26 min | WERSJE JĘZYKOWE: angielska, polska, niemiecka, francuska, koreańska

Złóż zapytanie
Zobacz trailer
The Stellars – dowiedz się więcej

Nasza najnowsza produkcja

Wyprodukowana przez Creative Planet w 2020 roku.
8K 3D Stereo Pory roku Słońce Ziemia Meteorologia Klimat

Pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w technologii Fulldome, przeznaczony na ekrany sferyczne, dedykowany najmłodszym odbiorcom wraz z całymi rodzinami. Historia opowiedziana w filmie jest angażująca i zaprojektowana tak, by zainteresować dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Dzięki jasnej strukturze edukacyjnej, dzieci mogą usystematyzować posiadaną już przez siebie wiedzę jak i dowiedzieć się nowych informacji.

MAKSYMALNA ROZDZIELCZOŚĆ: fulldome 8K | AUDIO: 5.1 lub 2.0 | POCHODZENIE: Polska | GRUPA DOCELOWA: dzieci, rodziny | WERSJE JĘZYKOWE: angielska, polska, francuska, mandaryńska, kantońska, koreańska, japońska, estońska, czeska | WERSJE JĘZYKOWE W PRODUKCJI: niemiecka, ukraińska, szwedzka i hiszpańska.

Skontaktuj się z nami!
Zobacz trailer
Zaczarowany Globus – dowiedz się więcej

Explore – nagradzany wielokrotnie film do planetariów

Wyprodukowany przez Creative Planet w 2017 roku.
8K3D-StereoAstronautykaEksploracja kosmosuHistoria astronomiiPlanetyUkład Słoneczny

Explore to najnowsza produkcja Macieja Ligowskiego, producenta wykonawczego filmu „Na Skrzydach Marzeń”. Film kontynuuje trend dostarczania wysokiej jakości filmów pod kopuły planetariów i podnoszenie immersyjnych doświadczeń widzow.

Historia koncetruje się wokół motywu podróży czlowieka na Marsa, jednocześnie prezentując i tłumaczącz szersze spektrum tematów związanych z nauką takich jak historia astronomii, geocentryczny i heliocentryczny model wszechświata, prawa Keplera ruchu planet i manewry orbitalne.

MAKSYMALNA ROZDZIELCZOŚĆ: fulldome 8K 3D | AUDIO: 5.1, 2.0 | POCHODZENIE: Polska | GRUPA DOCELOWA: starsze dzieci, rodziny, dorośli | DŁUGOŚĆ: 27 minut 13 sekund WERSJE JĘZYKOWE: angielska, polska, niemiecka, francuska,duńska, belgijski, mandaryńska, kantońska, koreańska, japońska

Złóż zapytanie
Zobacz trailer
Explore – dowiedz się więcej
Explore by Creative Planet - poster

Pomożemy Ci przy twojej produkcji

Tworzymy unikalne, wielokrotnie nagradzane produkcje 360°. Dzięki latom doświadczenia potrafimy wykonać na najwyższym poziomie każdy z etapów produkcji animacji 3D. Nasz zespół jest gotowy, by wesprzeć cię na każdym etapie twojej produkcji.

Preprodukcja

 • Tworzenie historii

 • Pisanie scenariuszy

 • Planowanie pracy

 • Grafika koncepcyjna (concept art)

Produkcja

 • Zaawansowane kreowanie postaci

 • Riggowanie i animacja

 • Przechwytywanie ruchu (motion capture – mocap)

 • Tworzenie assetów

 • Produkcja materiałów timelapse

Postprodukcja

 • Renderowanie

 • Compositing

 • Montaż

 • Udźwiękowienie i muzyka

Przeczytaj o naszych usługach

Polish Pavilion during EXPO2020 in Dubai

Co-Produced by Creative Planet in 2021 for a customer

We are happy to be the co-producers of the Polish Pavilion with its unique interactive wall, the content of which we co-created. We developed the concepts, story, and assets and led the direction and art direction of the project. So if you happen to be in Dubai, it’s a must-see!

The interactive wall was produced in accordance with the concept created by Science Now, Stellar Fireworks, and Tellart in collaboration with Variable.io.

Read More

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa utalentowanych animatorek i animatorów, którzy udowodnili swoje umiejętności, produkując unikalne fulldomowe filmy i pokazy, które zebrały wiele międzynarodowych nagród

Maciej Ligowski
Maciej LigowskiCEO
Maciej Rasała
Maciej RasałaDyrektor Artystyczny
Zuzanna Ligowska
Zuzanna LigowskaScenarzystka
Maciej Mucha
Maciej MuchaSprzedaż i Marketing
Daniel Mikulik
Daniel Mikulik3D Generalist
Adam Łuszczyński
Adam ŁuszczyńskiArtysta 3D
Maciej Ligowski
Maciej LigowskiCEO
Maciej Rasała
Maciej RasałaDyrektor Artystyczny
Zuzanna Ligowska
Zuzanna LigowskaScenarzystka
Maciej Mucha
Maciej MuchaSprzedaż i Marketing
Daniel Mikulik
Daniel Mikulik3D Generalist
Adam Łuszczyński
Adam ŁuszczyńskiArtysta 3D

Referencje

Jeszcze zanim jakakolwiek scena tego filmu była gotowa do wyświetlenia na kopule, zobowiązałem się do zakupu i poprosiłem o wersję 3D EXPLORE, ponieważ Maciej & Maciej nie mają sobie równych pod względem talentu i ducha tworzenia najbardziej wciągających scen. A wersja 3D, opracowana we współpracy z nami, ujawnia to w jeszcze większym stopniu! Od razu można rozpoznać ich unikalny i wręcz „charakterystyczny styl” eleganckiego, pięknego i miękkiego oświetlenia w scenach oraz ich perfekcyjne wyczucie w równoważeniu immersji dźwiękowej i wizualnej. Znakomita ścieżka dźwiękowa dopełnia artyzm i mistrzostwo w „Explore” – pokazie, który polecam w 2D… a jeszcze bardziej: w 3D!

Thomas Kraupe, Dyrektor Planetarium w Hamburgu

To wspaniały pokaz z charakterystycznym wyglądem, świetnym tempem i przemyślanym wykorzystaniem muzyki. Bardzo dobra robota.

Ryan Wyatt, Starszy Dyrektor w Morrison Planetarium and Science Visualization, California Academy of Sciences

Explore to jeden z najlepszych pokazów planetarium, jakie widziałem. Jest pełen prowokujących do myślenia treści i doskonałych wizualizacji – wyjaśnia nawet Manewr transferowy Hohmanna w przystępny, intuicyjny sposób! Zobacz to i pokaż to. Twoja publiczność to pokocha.

Ron Proctor

Explore znajduje się na jednym poziomie z najlepszymi pokazami wyprodukowanymi przez ALLSKY.de, AMNH, BOSTON, CAS (SF), DENVER, M3D, NSC, SKY SKAN, SPITZ i E&S (których uważam za najlepszych producentów Fulldome). Mogę też z całą pewnością powiedzieć, że niektóre z waszych scen są wyjątkowe zarówno pod względem jakości scenerii, jak i wrażenia, jakie wywołują. Nie oznacza to, że pozostałe sceny nie są równie dobre, ale te, które wymieniłem, mają hollywoodzką jakość, niezależnie od tego, jak na nie spojrzysz.

Dionisios Simopoulos, Dyrektor emerytowany, Eugenides Planetarium, Ateny
Od ponad 25 lat przebywam w planetariach i wokół nich, od 6 do 18 roku życia będąc wolontariuszem w Arlington’s David M. Brown Planetarium i podróżując do Hayden Planetarium w Nowym Jorku, Adler Planetarium w Chicago i Einstein Planetarium w Waszyngtonie, D.C. Przez te wszystkie lata nie widziałem chyba bardziej znakomitego programu planetarium pod względem produkcji i treści. Właśnie skończyłem oglądać zwiastun – zachwycający.
Raphael Perrino, Arlington Planetarium