Zaczarowany Globus

Wyprodukowany przez Creative Planet w 2020 roku.
8K3D StereoPory rokuSłońceZiemiaMeteorologiaKlimat

STORY: Pełnometrażowy film animowany wyprodukowany w technologii Fulldome z przeznaczeniem na ekrany sferyczne, dedykowany najmłodszym odbiorcom wraz z całymi rodzinami.

Historia opowiedziana w filmie jest angażująca i zaprojektowana tak, by zainteresować dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Dzięki jasnej strukturze edukacyjnej, dzieci mogą usystematyzować posiadaną już przez siebie wiedzę jak i dowiedzieć się więcej.

Zamów podgląd filmu
Zaczarowany Globus – dowiedz się więcej

Dostępne wersje

  • Podgląd online – cały film – to najszybszy sposób na obejrzenie całego filmu. Przygotowaliśmy dwie wersje podglądu całego filmu online: wersja Fulldome 2K oraz przycięta do prostokąta wersja FullHD. Wersja Fulldome posiada znak wodny.
  • Trailer pełnej jakości – dostępny do ściągnięcia w formie klatek źródłowych (frames) do samodzielnej instalacji we własnym planetarium. Klatki dostępne są w rozdzielczości Fulldome 8K (8192 × 8192). Wybierz tę wersję, by najdokładniej ocenić wizualną jakość filmu.
  • Projekcje demo całego filmy w twoim planetarium – Zachęcamy do przeprowadzenia nie więcej niż pięciu testowych projekcji filmu w twoim planetarium wraz z publicznością. Testowe projekcje mogą odbyć się w pełnej jakości, bez znaków wodnych i bez zobowiązania do zakupu licencji na film. By móc przeprowadzić projekcję demo bez znaku wodnego, konieczne jest podpisanie skróconej umowy licencyjnej.

Zamów podgląd całego filmu

* pola wymagane
Podgląd online *
W wersji Fulldome 2k i przyciętej do prostokąta wersji FullHD. Tylko do użytku wewnętrznego. Wersja Fulldome posiada znak wodny.
Trailer w pełnej jakości *
Trailer w pełnej jakości, w formie klatek do pobrania. Pobierz i oceń wizualną jakość.
Przykładowe klatki *
Pakiet przykładowych klatek do sprawdzenia.
Testowe projekcje wraz z twoją publicznością *
Maksimum pięć pokazów testowych w twoim planetarium wraz z publicznością, w pełnej jakości i bez znaku wodnego. By móc przeprowadzić demo bez znaku wodnego, konieczne jest podpisanie skróconej umowy licencyjnej.
Poprzez kliknięcie "zamów" wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości email od Creative Planet. Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna i nie przekażemy nikomu twoich danych. Masz możliwość wycofania zgody w każdym momencie.