„Best Large Pavilion” – EXPO 2020

Polski Pawilon został nagrodzony w kategorii „Best Large Pavilion” w konkursie „The Olympics of Experimental Design” prowadzonym przez Exhibitor Magazine na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju.

Konkurs ten określany jest jako jeden z najbardziej prestiżowych z pośród konkursów nagradzających unikalnie zaprojektowane pawilony wyposażone w nowoczesne rozwiązania.

Polish Pa

W polskim pawilonie zaprezentowano interaktywną wystawę która przybliżała różne aspekty polskiej kultury, natury i turystyki. Wystawa reprezentowana była przez szereg branż z potencjałem eksportu na rynki Bliskiego Wschodu.

  • 1,500,000 Odwiedzających

  • 1,000 Wydażeń

  • 750 Spotkań biznesowych

  • 180 Warsztatów

Polski Pawilon na targach EXPO 2020 w Dubaju

Współprodukowany przez Creative Planet w 2021 r.

Jesteśmy współproducentami polskiego pawilonu. Współtworzyliśmy interaktywne materiały, wykorzystywane w unikalnej, interaktywnej projekcji. Stworzyliśmy koncepty, story i assety, oraz podjęliśmy się reżyserii i art directingu projektu.

Interaktywna projekcja została wyprodukowana zgodnie z koncepcją stworzoną przez Science Now, Stellar Fireworks oraz Tellart, we współpracy z Variable.io.

Pięć interaktywnych scenariuszy

Creative Planete współstworzyło pięć różnych interaktywnych przestrzeni dla rozdziału piątego w polskim pawilonie – V Poland. Landscapes of creativity.

Interaktywna projekcja

Piąty, a zarazem ostatni rozdział wystawy, zatytułowany „Poland. Landscapes of creativity”, zaprosił zwiedzających do eksploracji immersyjnej przestrzeni prezentującej jedne z najbardziej ikonicznych przykładów polskiej myśli twórczej. Wiele firm, organizacji i osób z różnych dziedzin pomogło zbudować to wyjątkowe interaktywne doświadczenie.